7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Format e saj morën vëmendje, ndërsa Demi Rose bëhej sikur po lexon...

Format e saj morën vëmendje, ndërsa Demi Rose bëhej sikur po lexon libër

E bukura Demi Rose ka pozuar duke lexuar një libër.

Vëmendja ishte tjetër ku derisa Demi Rose lexonte librin.

Demi Rose ka treguar format e saj sensacionale me bikine të zeza të vogla derisa ka pozuar për revistën “Bad Influence”.

Ajo vazhdimisht di të bëj paraqitje që tërheqin vëmendje.

Herën e fundit kur ajo ka tërhequr vërejtjen është libri që ka lexuar sot në plazh.

Bëhet fjalë për librin “The Modern Break Up”, të autorit Daniel Chidiac.

“Jam lidhur me këtë libër kaq shumë! Nuk është vetëm jnë tregim për ndarjet në botën moderne, por është shumë më thellë se aq.

Është një refleksion i gjeneratave tona.

Karakteret me kanë bërë për vete.

Një libër që duhet lexuar domosdo”.

Para kësaj Demi Rose sot është paraqitur në ballinën e revistës Bad Influence për të cilën ka bërë edhe një fotosesion të nxehtë.

Modelja, ka të veshur bikine të zeza derisa tregon trupin e saj joshese.

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics