Web Analytics
BallinaUncategorizedFoshnja e lindur para kohe buzëqeshë pasi shpëtoi në lindje

Foshnja e lindur para kohe buzëqeshë pasi shpëtoi në lindje

Një fotografi e këndshme e një foshnje të lindur para kohe ka bërë bujë në internet.

E publikuar nga nëna amerikane Lauren Vinje, fotografia është shpërndarë më shumë se 100,000 herë dhe ka marrë më shumë se 250,000 pëlqime prej se është publikuar në Facebook.

“Vajza jonë e parë 5 ditë e vjetër (1.7kg), ajo është e lumtur që është gjallë!”, shkroi Vinje pranë fotografisë.

Kjo është fotografia e foshnjës:

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit