Foto e parë e këtij lloji, barku ka filluar t’i fryeht e Yllka Kuqi pozon me burrin e saj

Yllka Kuqi pas shumë vitesh martesë me burrin e saj, më në fund ka mbetur shtatzëne, shkruan “InfoKosova”.

Vërtetë si një grua me barrë, Yllkës iu ka shtuar edhe një lloj bukurie që më parë nuk e kishte.

Madje ajo nuk po nguron që të na tregoj edhe momente dashurie me bashkëshortin e saj në këtë periudhë kohore.

Çifti po e presin fëmijën e tyre të parë, ndërsa babi i bebit në barkun e Yllkës, e ndjerë atë.

Kjo pozë e çiftit ka marrë shumë komente dhe pëlqime në instagram sapo është bërë publike nga Yllka./InfoKosova/