FOTO-ja e gazetares së njohur sportive po çmend internetin

Ludovica Pagani nga Bergamo u bë e famshme për rolin prej protagonisteje në video parodinë ‘Seria A në plazhe’, ku përshkruhej me nota humori transferimi i Bonuçit te Milan.

Gazetarja bukuroshe italiane po ‘flakëron’ fansat e futbollit.

Ajo është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë.

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 2 milion ndjekësve në Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove ku nxjerr në pah format e saja prefekte.

Dhe më foton e fundit ajo ka vendosur të flakëroj të gjithë fansat e saj.

Gazetarja tashmë dhe në një inflencuese shfaqet vetëm me intimo në pjesën e sipërme të kombinuar me një palë xhinse.

‘Thjesht ashtu si jeni’ ka shkruar krahas fotos ajo.