Fotoshopi ia humb gjoksin Beatrix Ramosaj

Që kur doli nga Big Bother, Beatrix ka arrit të marrë vëmendje mjaftë të madhe.

Çdo paraqitje e saj komentohet mjaftë shumë në medie sociale, shkruan InfoKosova.

Së fundi Beatrix u pikas nga fansat e saj.

Ata kanë vërejtur, se një fotografi e postuar nga ajo kishte humbur pamjen e gjoksit original duke mos treguar se ishte pa ‘jeleke’.

Shiko fotot dhe bindu./InfoKosova/