Fotot e Efit para operacioneve po bëjnë namin në rrjetet sociale

Ifigjenia Dhedhes është një nga konkurrentet më të përfolura në programin “Përputhen”.

Me tu bërë pjesë e programit ajo tërhoqi vëmendje të madhe të audiencës shqiptare, e kjo për shkak të ngjashmërisë së madhe me Borën dhe Elvanën, shkruan lajmi.net.

Madje në puntatën e djeshme është disktuar rreth kësaj ngjashmërie, një miks mes tri vajzave tanimë të njohura për publikun.

Por, a ishte përherë kaq e bukur dhe e ngjashme Efi me Borën e Elvanën?

Disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale kanë bërë namin, pasi që Efi shihet para operacioneve plastike krejt si një tjetër personazh.

Ndryshe, Efi ka krijuar trekëndëshin e pëlqimit mes asaj, Brunos dhe Bashkimit./Lajmi/