Fotot e “fshehta” të Oriola Marashit lanë pa fjalë të gjithë!

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka publikuar disa foto që më herët nuk i kemi parë.

Ajo shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël, teksa merrë vëmendjen e madhe me pozat provokuese.

Këto foto kanë marrë komente dhe pëlqime nga të gjithë ndjekësit e saj.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që modelja provokon në mënyrë të tillë./GazetaBlic/