Françeska pa pikë turpi, provokon para pasqyrës

Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Me anë të vi deo-je ajo ka nxjerrë në pah format e trupit të saj, shkruan Indeksonline.

Jaçe tash e sa kohë nuk di të ndalet duke provokuar me asetet e saj, dhe këtë madje e bën pa fije turpi.

Padyshim, kjo paraqitje e saj është asgjë më shumë se sa të kërkojë vëmendjen e ndjekësve të saj. /Indeksonline/