Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Frika ime është përballja me publikun”/ Kush është banorja në Big Brother...

“Frika ime është përballja me publikun”/ Kush është banorja në Big Brother Vip Kosova

Data zyrtare e fillimit të Big Brother VIP Kosova po afron.

Ndërsa edhe personazhet e shtëpisë më të famshme në vend po vazhdojnë të zbulohen me doza të vogla të informacionit.

Banori apo banorja i/e dymbëdhjetë e shtëpisë duket të ketë një peng, atë se si publiku do e gjykojë, drejtë ose jo, mbetet të shohim.

“Frika ime është përballja me një publik që nuk më njeh mirë” , ka thënë ai apo ajo.

Kush nga vipet tona mund ta ketë thënë këtë sipas jush?

Spektakli, Big Brother VIP Kosova nis më 5 dhjetor ekskluzivisht në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Kujtojmë se dyprezantuesit do të jenë Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti dhe opinonistë Olti Curfri dhe ish-missi bukuroshja Afërdita Paqarada.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit