Web Analytics
BallinaFrika nga tërmeti, burri në Durrës hedh gruan në tokë dhe ia...

Frika nga tërmeti, burri në Durrës hedh gruan në tokë dhe ia fut vrapit

Tërmeti nuk ka burrëri.

Kjo shprehje i shkon më shumë për shtat zotërisë që sjellim në videon e mëposhtme.

Pamjet që shihni vijnë nga qyteti i Durrësit.

Lëkundjet e tokës i kanë kapur në market një çift, të cilët lanë pazarin në mes sapo filluan lëkundjet, ia fusin vrapit.

Por veprimi i mashkullit është ai që bën më shumë përshtypje…/Syri.net

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit