Web Analytics
BallinaFurgoni e përplas një person në autostradë e lë pa shenja jete

Furgoni e përplas një person në autostradë e lë pa shenja jete

Një këmbësor ka gjetur pa shenja jete pasditen e kësaj të mërkure në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 17:15, në vendin e quajtur “Marikaj”.

Sipas policisë, personi është një burrë rreth të 60-ave, ende i paidentifikuar.

Ai u përplas nga një furgon, në momentin që po kalonte nga njëra anë e autostradës në tjetrën.

Policia thotë se drejtuesi i furgonit me iniciale F. V ishte i pajisur me leje drejtimi dhe certifikatë të aftësisë profesionale.

Ai është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Ndërkohë, Policia Rrugore dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit, si dhe identifikimin e personit qe humbi jeten.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit