Fustani i çarë i zbulon Morenës më shumë se ç’duhet

Bukuroshja dhe këngëtarja e njohur kosovare Morena Taraku vazhdon të marr vëmendjen me pos timet e saj të nxehta.

Duke pasur një fizik me linja perfekte, çdo imazh ekspo.zon nga pak duke qenë ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Nuk i lë anash as provokimet ku kësaj radhe reklamoj më shumë se që duhet e veshur me një fustan të zi.

Me një po.zë para pasqyrës fustani i çarë ia zbuloj vithet dhe bie në sy edhe gjoksi i saj.

Me një pozë kaq tërheqëse dhe provokuese ajo mori pël qime e kome nte të shumta nga ndje kësit e saj./Kosovarja/