Web Analytics
BallinaSHOWBIZFustani i ngushtë i lëkures, i'a thekson format e zjarrta Kejvines

Fustani i ngushtë i lëkures, i’a thekson format e zjarrta Kejvines

Kejvina Kthella nuk po i ndal fotot atraktive në rrjete sociale, duke shkëlqyer në secilin imazh që sjell.

Edhe së fundmi u paraqit mjaft provokuese veshur në një fustan të ngushtë lëkure, që po ia thekson format e bujshme.

Ngjyra e kuqe po i shkonë shumë, ndërsa është rregulluar mjaft thjeshtë.

Me flokët e lëshuar e të drejta dhe grim të lehtë duket mahnitëse.

Kejvina Kthella mori famë me pjesëmarrjen në emisionin e Ermal Mamaqit ku edhe pas largimit vazhdon të komentohet mjaft.

Ndërsa sot merrë pjesë edhe në videoklipe të ndryshme të fytyrave publike.

Ajo përcjellet nga mijëra persona në rrjetet sociale.

Ku sigurisht perpos tjerash,  e pëlqejne për fotot e saj atraktive./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit