Fustani nuk ia mban gjoksin Encës, këngëtarja provokon rëndë me këtë paraqitje

Enca Haxhia i ka provokuar ndjekësit e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, njihet për format e saj superseksi.

Ajo me ndjekësit në Instagram nuk heziton që ti tregoj ato dhe njësoj ka vepruar edhe me paraqitjen e fundit.

Enca duket tërheqëse në fotot e publikuara teksa në sy bie gjoksi i këngëtares, shkak i të cilit duket se ajo ka problem edhe me numrin e rrobave.

Ky detaj më së miri vihet re edhe në këtë video.

Enca Haxhia 🔥

Gepostet von VIPa Klips am Mittwoch, 19. August 2020