Fytyra e Arta Nitaj pa pik grimi

Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Kjo për shkak paraqitjeve të saja provokuese.

Arta vjen çdo herë e kuruar deri në detajet e fundit dhe jemi mësuar ta shohim gjithmonë të rregulluar nga koka deri tek këmbët.

Kësaj here ajo ka ardhur ndryshe, Arta shihet në makinë ku po duket pa pikë grimi, thjeshtë dhe bukur, kështu e paska nisur ditën e saj Arta sot. /Kosovarja/

Shiko foton: