Web Analytics
BallinaGani Geci: Albin Kurti ka qenë në PDK

Gani Geci: Albin Kurti ka qenë në PDK

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci ka thënë se Albin Kurti, ka qenë në Partinë Demokratike të Kosovës.

“Ai u kon në PDK, s’ka guxu as me më kqyr.

Ai u kon në PDK, dilke i shajke sa mujke, e ka pas një emision natën vonë dhe e shajke LDK-në.

Pra ka qenë kundër Rugovës”, ka thënë Geci në Debat Plus, për kryeministrin në detyrë, liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit