Web Analytics

Gani Germia shfaqet live me dhëmbët e gjyshes, reagimi i Edona James është epik

Botuar nga: InfoKosova

Një video po qarkullon në Tik Tok nga një lidhje live e Gani Germisë dhe Edona James.

Në këtë video, dy ish banorët e “Big Brother VIP Kosova”, kanë shkëmbyer muhabete të ndryshme e lëshuar shumë batuta.

Ndërkohë, Edona e pyet Gani Germin për dhëmbët e rijnë dhe ky i fundit ja kthen me të qeshur se janë të gjyshes.

Për më shumë, shikoni videon më poshtë./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @hajgare.bana (@hajgare.bana)

Të FUNDIT