Web Analytics

Gania e nervozon keq Edonen, ajo shpërthen në lot dhe mendon te largohet nga shtepia (Video)

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, shumicën e rasteve i bën të qeshë të gjithë me batutat e tij nga më të ndryshmet.

Por, ka edhe plot raste të tjera kur Gania po i nevrikos banorët e tjerë të BBVK-së vetëm mbreme kundër tij kanë reaguar, Ledi e Edona.

Madje, kjo e fundit ka shpërthyer në lot, derisa po zhvillonte një bisedë me Monikën, Blerandon dhe Albyn.

Alby iu afrua për ta ngushëlluar duke e përqafuar dhe duke i thënë që “ajo s’është fajtore”, derisa Monika e ka rekomanduar të “bëhet e fortë”, pasi që sipas saj, nuk është e vetmja Edona që po kalon në situata të tilla.

Kujtojmë, se kundër Ganisë është shprehur mbrëmë edhe Monika, e cila ka renditur një varg ankesash kundrejt tij./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika