Gati e nxori krejt gjoksin jashtë vajza e Lutfi Hazirit, për ku është nisur

Lotina Haziri është aktive në rrjete sociale.

Ajo shpesh herë zë vend në media rozë duke u komentuar për dukjen, por çdoherë cilësohet si vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Lotina, ndan postime të shumta me ndjekësit në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

Lotina ka publikuar foto provokuese dhe tërheqëse duke ekspozuar gjoksin e saj pak si shumë.

Shikoni fotot: