7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Gati sa nuk e theu kurrizin Beatrix për ta nxjerrë këtë fotografi...

Gati sa nuk e theu kurrizin Beatrix për ta nxjerrë këtë fotografi kaq joshëse!

Beatrix Ramosaj së fundmi ka bërë disa fotografi nga fshati me paraqitjen e saj “hot”, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ishte veshur e rregulluar sikur është nisur në ndonjë club nate, ndërsa vendi ku kishte pozuar aspak nuk përshtatej me paraqitjen e saj të jashtme.

Por, gjithësesi duhet thënë se Beatrix në këto fotografi po duket bukur, sidomos linjat e saj trupore “çmendin” të gjithë meshkujt që janë ndjekës të Ramosajt./InfoKosova/

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics