Gazetarja e njohur e sportit Gea Braha ka marrur një propozim për martesë në një stadium gjersa po luanin Tirana-Partizani, shkruan “InfoKosova”.

Një fans i saj ishte prezent gjatë ndeshjes së kësaj loje dhe ai qëndronte prapa portës.

Gazetarja ishte shumë afër tij gjersa ai i propozoi martesë, por Braha nuk e vuri re.

Më pas ajo e kishe ndarë këtë video që do ta shihni tani, ku thotë: “Mora nje propozim per martese ne stadium , por me kapen pak pa mendje gjate punes 😂🤣😜❤️❤️”./InfoKosova/