Genc Prelvukaj i bënë befasinë gruas së re të cilën çdo femer do ta dëshironte

Genci e qiti për dark të fejuarën e tij bukuroshe Eni Koci.

Ata janë ndër çiftet më të dashura të estradës sonë, shkruan InfoKosova.

Dyshja janë pothuajse kudo bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike disa herë.

Përmes fotografive të fundit, Eni dhe Genci treguan se po shijojnë një darkë romantike në mbrëmjen e sontme.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe morën vetëm komente pozitive nga ana e fansave të tyre./InfoKosova/