Web Analytics
BallinaUncategorizedGenen e 'mbulojn' me para dasmorët

Genen e ‘mbulojn’ me para dasmorët

Gena publikoi video nga performanca në një dasmë.

Pas lirimit të masave kundër COVID-19, janë lejuar edhe dasmat, lajm ky shumë i mirë për artistët.

Artistët pas pauzës së gjatë të shkaktuar nga pandemia, i janë rikthyer koncerteve e ahengjeve familjare.

Së fundi, ishte Gena ai i cili publikoi një video nga performanca në një dasmë, ku edhe tregoi se çfarë atmosfere mbretëroi atje.

Në një moment shihet se si dasmorët hedhin para në drejtim të Genës e çiftit, por nuk sqaroi nëse dasma ishte mbajtur më parë, apo tani pas lirimit të masave.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gena është “I kam vënë kapak” në duet me Endri dhe Stefi Priftin. /Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit