Web Analytics

Gënjeu për gjëra thelbësore në rrëfimin e saj, pamjet nxjerrin ‘zbuluar’ Ilnisën!

Botuar nga: InfoKosova

‘Prime’-n e së shtunës Ilnisa ka emocionuar publikun në rrëfimin e ‘linjës së saj të jetës’.

Ilnisa tregoi ndër të tjera se nuk ka bërë dasmë me ish-bashkëshortin e saj dhe se ai nuk është kujdesur për vajzën e tyre dhe as nuk e ka takuar.

Më pas, në një bisedë me Romeon, gazetarja ka treguar se ish-bashkëshorti i saj ka pasur takime të shkurtra me vajzën, kur Ilnisa e ka nxjerrë 2-3 minuta poshtë pallatit.

Mirëpo, në TikTok po qarkullojnë disa foto të cilat e kanë nxjerrë ‘zbuluar’ Ilnisën.

Foto nga dasma e saj me ish bashkëshortin e më pas foto ku ish bashkëshorti i saj kalon kohë me vajzën e tyre.

Shiko fotot:

Të FUNDIT