Genta Cana, i rri në prehër bashkëshortit

Moderatorja bukuroshe Genta Cana është rikthyer në qendër të vëmendjes.

Janë fotografitë dhe videot të ndryshme dhe pr.ovokuse me të cilat komentohet vazhdimisht.

Ngjashëm ka vepruar edhe herën e fundit.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj isntagram teksa i rrinë bashkëshortit në prehër./InfoKosova/