Këngëtarja Genta Ismajli ka kohë që po qëndron larg publikut të saj me prurje të reja, shkruan “InfoKosova”.

Por, së fundmi sikur u bë e “gjallë” dhe ka sjell një mori fotografish të punuara shumë bukur dhe artistike.

Genta akoma vazhdon që të prezantohet si një femër “single”, e kjo gjë po vihet në dyshim nga fansat e këngëtares bukuroshe.

Gjilanasja së fundmi ka sjell fotografi të cilat po e paraqesin Gentën më në formë se kurrë më parë.

Nuk dihet nëse do ta sjell edhe ndonjë këngë të re për fansat e saj, apo thjesht vetëm ka bërë këto fotografi kaq të bukura./InfoKosova/