Genta e shijon një shëtitje me helikopter të burrit të saj mbi qiellin e Çikagos

Genta Ismajli tashmë nuk po e fsheh fare të dashurin e saj të pasur, shkruan “InfoKosova”.

Ajo dhe i dashuri i saj turk, janë duke e shijuar deri në maksimum dashurinë e tyre.

Së fundmi çifti turko-shqiptar janë duke kaluar çaste të bukura në Çikago.

Nga atje paraqiten në një helikopter ku shihen se po e shijojnë qiellin e këtij vendi të bukur./InfoKosova/