Genta e surprizon me dhurata të çmuara të dashurin

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Kohëve të fundit ajo qëndron pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë, që nga momenti kur ka bërë publike lidhjen më të dashurin turk.

Sot, në ditëlindjen e tij ajo ka shkruar fjalët më të mira dhe e ka surprizuar me dhurata të rëndësishme.

Më poshtë, mund ta shihni imazhin që ka postuar këngëtarja.