Web Analytics
BallinaUncategorizedGenta Ismaili në lidhje me turkun, por ja cili mashkull kosovar i...

Genta Ismaili në lidhje me turkun, por ja cili mashkull kosovar i pëlqen

Ajo mbetet energjike, moderne, e admirueshme.

-Si fëmijë babai ia kishte blerë një sintisiaser.

-Ka qenë e regjistruar në shkollën e muzikës në Gjilan, në piano.

-Ëndrra e saj e fëmijërisë ka qenë që publiku t’ia thërras emrin

-Sunaj Saraqi e shtyu drejtë botës së muzikës dhe drejtë regjistrimit të këngës së parë

-Tekstin e këngës “Dridhem” e ka shkruar nëna e saj.

-Ajo ka frikë se nga guaca e WC-së mund ti dalin gjarpërinjë.

-E ka ëndërr të bëjë duet me Beyonce.

-Genta nuk mund ti mbajë sekretet

-I pëlqen Lorik Cana

-I pëlqen vera e kuqe

-Gjatë pjesmarrjes së parë në “Kënga Magjike” nga emocionet I vinte gjatë gjithë kohës të villte.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit