Edhe këngëtarja Genta Ismajli sonte do të festojë për Halloween, shkruan InfoKosova.

Në një imazh të saj këngëtarja e njohur duket krejt tjetër, e frikshme por duke mos e humbur atë çfarë në realitet është, femër shumë seksi.

Ngjyra e bardhë po dominon sin ë flokë ashtu edhe në qepallat e Gentës ndërsa sigurisht se veshja e saj nuk do të mbetet kjo.

Se si do të duket më vonë ajo dhe me çka ka vendosur ta zëvendësoi xhemperin i cili po i shihet në foto të realizuar në studio ku edhe është rregulluar mbetet ta shohim./InfoKosova/