Web Analytics

Genta Ismajli e këndon live në Tiktok pas kaq shumë vitësh këngën “Kthehu”

Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun mbarë shqiptar.

Ajo tash e një kohë po jeton në Turqi pranë bashkëshotrit të saj Usta ndërsa së fundi dyshja janë bekuar me një vajzë dhe një djalë.

Ka kohë që Genta nuk është e pranishme në televizionet tona por ky fakt nuk i bën të harrueshme zërin dhe energjinë që ka ajo.

Fansa të shumtë po e përcjellin këngëtarën shqiptare edhe në Tiktok ku mbrëmë i kërkuan të këndonte një ndër këngët e saj më të bukura të titulluar “Kthehu” gjë të cilën Genta nuk hezitoi aspak ta bënte./InfoKosova

Shiko videon:

Nga rubrika