Web Analytics
BallinaUncategorizedGenta nuk e di sa femra ka pasur Graniti, di vetëm se...

Genta nuk e di sa femra ka pasur Graniti, di vetëm se ka pasur…

Moderatorja Genta Cana ditëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të vëllait të saj Granitit i cili është pjesë e BBV.

Ajo komentoi krisjen e raporteve të vëllait Graniti dhe të Fifit dhe menjëherë mediet shpërthyen gjithandej, por të gjitha këto trillime ajo i ka hedhur poshtë duke thënë se ajo kurrë nuk do të thonte diçka të keqe për një femër, shkuan “Kosovarja”.

Ajo ka sqaruar shumë situata të tjera të cilat lidhën me Granitin, sepse qarkulluan shumë thashetheme se mos Granit ka qenë në lidhje dashure prej njërën nga banoret e shtëpisë, dhe ajo është përgjigjur se nuk i di të gjitha lidhjet e tij, sepse sipas saj ai ka pasur shumë femra dhe nuk mund ti bajt mend.

Ndër të tjera ajo sqaroi se është shumë feministe dhe është përkrahëse e madhe e femrave dhe se falë saj ka shumë femra të cilat kanë arritur majat e suksesit./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit