7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Genta paska bërë të dashur, ja pamjet ku shihen duke u puthur

Genta paska bërë të dashur, ja pamjet ku shihen duke u puthur

Genta Ismajli më nuk është e vetme, shkruan “InfoKosova”.

Në jetën e saj ekziston një mashkull të cilin Genta e do shumë dhe po e ruan nga publiku.

Por një video ka rrëshqitur dhe është përhapur me të madhe nëpër rrjetet sociale.

Aty shihet Genta me të dashurin e saj të ri duke u puthur.

Akoma nuk dihet nëse i dashuri i ri i Gentës është shqiptar apo jo, por duket si i racës së zezë në këtë video ku shihen duke shkëmbyer puthje./InfoKosova/

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics