Gentës i shpërthejnë buzët nga botoxi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar është një nga emrat që po rrinë në krye të medieve rozë për çdo lëvizje të saj.

Ajo filloj të marr vëmendje në fillim për pushimet e saj të shpeshta e që shoqëruesi nuk dihej, por me kalimin e kohës ishte vet Genta e cila e bëri publike se tashmë statusin i saj ka ndryshuar dhe është e dashuruar më shumë se kurrë më parë.

Pasi hyri në lidhje me biznisemenin turk, Usta, Genta më shumë po qëndron afër tij që ndan momente të ndryshme e që ndonjëherë nuk mungojnë edhe momentet intime.

Edhe Genta si shumica e estradës sonë nuk i ka shpëtuar ndërhyrjeve kirurgjike, e që sigurisht bien në sy në çdo postim që i ndan në rrjete sociale.

Së fundmi ajo postoj një video e tëra natyrale që e ka mbuluar fytyrën me efekte, por që kësaj radhe ia “huqi” bukurisë.

Kaq shumë po ndryshon nga imazhet në Instagram , a po? Si ju duket?!/Kosovarja/

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/558430041429100/