Georgina e Ronaldos tregon shumë në foton para pasqyrës

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez, njihet për format e përkryera trupore, shkruan lajmi.net.

Kjo falë ushtrimeve të shpeshta në palestër.

Ajo dhe Ronaldo as gjatë pandemisë nuk janë ndalur duke ushtruar në palestrën e tyre private.

Georgina ka publikuar shpesh foto në Instagram me të cilat edhe ka marrë vëmendjen.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi me një foto para pasqyrës.

Partnerja e Ronaldos është fotografuar nga prapa dhe ka zbuluar shumë.