Georgina, gruaja që po “çmend” rrjetet sociale

Georgina Rodriguez ka qenë në qendër të vëmendjes në javën e modës në Francë, ajo theksoi format joshëse në një fustan të zi të ngjitur për trupi.

28 vjeçarja dukej për mrekulli me fustanin që ia theksoi shpatullat si dhe njërën këmbë.

Këtë paraqitje e kombinoi me një çante të vogël të zezë, unazë diamanti si dhe një gjerdan në qafë.

Ndryshe, ajo bashkë me CR7 kanë shijuar një natë romantike në Ibiza të Spanjës./Indeksonline/