Georgina Rodriguez ‘djeg’ rrjetin me FOTO-n e saj, ja çfarë i shkruan e motra

Georgina Rodriguez ka lënë  qytetin e Torinos ku jeton për t’ju bashkuar javës së modës në Milano.

Por pak para sfilatës modelja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur sport.

Kjo foto sensual e modeles nuk ka tërhequr vetëm vëmëndjen e ndjekësve të saj por edhe të motrës, Ivana.

‘Ju jeni një perëndëshë’ i shkruan ajo në koment.

Kujtojmë që Georgian shkëlqeu dhe me daljen e saj javë më parë në festivalin prestigjioz Italian.