Geti jep lajmin e shumëpritur

Që nga vera e 2015-ës me “S’jena mo” është bërë traditë që Geti dhe Majk të mos mungojnë me projekte të reja muzikore.

E duket se as vera e këtij viti nuk do të përbëjë përjashtim.

Ka qenë vetë lideri i “Babastars”, Getoar Selimi ai i cili e ka konfirmuar një gjë të tillë përmes InstaStory.

Ai është shprehur:

“Si gjithmonë edhe kësaj here po e djegim lojën.

Përndryshe vec lodhesh.

Së shpejti, dyshja më e mirë e të gjitha kohërave”

Na mbetet të presim edhe pak deri në këngën e re të dyshes./Prive/