Web Analytics

Geti ndanë foto nga pushimet, në krah me vajzën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Rep-artisti i njohur Getoar Selimi ka publikuar foto nga pushimet e tij me familje.

Ketë radhë Geti dhe Marina si destinacion për pushime kanë zgjedhur Afrikën.

Ndonëse çifti ka marrë rrugë të gjatë drejt Karaibeve, ata po i shijojnë ditët atje bashkë me vajzën e tyre Marget.

Duke një familje shumë e lumtur teksa ketë po e tregojnë përmes fotove të publikuara në mediat sociale./Kosovarja/

Shiko foton:

 

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x