Geti zgjodhi për grua vajzën më të bukur nga Shqipëria

Marina Vjollca është një ndër femrat më të bukura dhe të komentuara të ekranit.

Fillimisht filloi të njihej vetëm si një moderatore, kurse tani e disa vite edhe si bashkëshortja e reperit më të njohur mbarëshqiptar Getor Selimit.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti që më së shpeshti përfliten në media.

Ata janë të martuar dhe gëzojnë një jetë të lumtur bashkëshortore, ku nuk mungojnë pushimet e shpeshta në vendet e ndryshme të botës.

Marina jo rrallë herë ka marrë epitete edhe si ‘nusja më e bukur’ e ardhur në Kosovë.

Eh po me të drejtë kjo, pasi që Geti i mori Shqipërsië vajzën më të bukur./Kosovarja/