Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaGetinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO)

Getinjo dërgon parashutë me mesazh për Vivien (VIDEO)

Getinjo e ka surprizuar sot nga jashtë të dashurën e tij, Vivien reperi i dërgoi mesazh përmes parashutës e cila fluturoi mbi shtëpinë e Big Brother VIP Kosova duke e lumtuaruar Vivin.

“Të puth Geti shumë”, shkruante në mesazhin që valëvitej kjo befasi e gëzoi shumë Vivien e cila u emocionua kur e pa ndersa edhe banoret tjere u gezuan kur e pane duke e mbeshtetur Vivin.

Ata krijuan lidhjen brenda shtepise se Big brother por ishte Getinjo qe kerkoi te dal nga shtepia me vete deshire duke hequr dore nga cmimi i madh prej 200 mije euro edhe pse ishte pretendent per ta fituar.

Ai ka thene se nuk ka hyre per para por per te treguar nje ane tjeter te tij qe mendon se e ka arritur me aq sa ka qendruar dhe nuk deshiroi qe te rrij me shume por qe duket Vivin po e pret jashte.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit