Getinjo pozon me maskën me emblemën e UÇK-së, shkruan disa fjalë

Getinjo tregoi anën patriotike me postimin e fundit.

Reperi Getinjo është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen as batuat dhe postimet për ngjarjet aktuale.

Së fundi, reperi pozoi me një maskë, e cila kishte emblemën e UÇK-së dhe u tregua patriot me fjalët që i shtoi sipër fotos.

“E kemi tradite familjare kurr te ligë mos me kan po edhe kurre te ligit dëm mos me i ba!”, janë fjalët e Getinjos.

Kujtojmë se Getinjo pritet që ta publikojë duetin me vëllanë Mozzikun, këngë që është pjesë e albumit të këtij të fundit.