Getinjo shpërndanë një video domethënëse…

Reperi i njohur nga Ferizaj, Getinjo mundohet që të iu qëndroj afër adhuruesve në mënyra të ndryshme.

Ai përveç këngëve dhe projekteve të ndryshme që i paralajmëron në rrjetet sociale, shpesh herë prek edhe tema të ndryshme dhe aktuale.

Së fundi vet reperi në llogarinë e tij në Facebook ka shpërndarë një video shumë domethënëse.

Në video dëgjohet duke folur për shoqërinë Kastriot Bushi nga Kaçaniku, një njeri modest i urtë i cili ka përfunduar studimet për sociologji dhe filozofinë në UP.

Ai jep një përshkrim emocionues për shokun për pyetjen se çfarë është shoku, i cili ndër tjera thotë se shok është ai që kur të gjithë gëzohen për dështimet e tua, ai e ndjen dhimbjen me ty.

“Bravo” ka shkruar Getinjo sipër videos së publikuar.

Ndryshe, reperi po punon në projekte të reja që pritet ti lansoj së shpejti./Indeksonline/

Faqja "Sje kaçanikli, nëse" ia uron ditën e lindjes Kacit. Permes nje video, ai e spjegon mallin e shokut ❤ Australi, Amerike dhe Evropë EMOCIONUES👇

Faqja "Sje kaçanikli, nëse" ia uron ditën e lindjes Kacit.Permes nje video, ai e spjegon mallin e shokut ❤Australi, Amerike dhe EvropëEMOCIONUES👇

Gepostet von Sje Kaçanikli nese. ? am Donnerstag, 27. Februar 2020