Web Analytics
BallinaUncategorizedGetinjo thotë se nuk e vëren rritjen e çmimit të derivateve: Më...

Getinjo thotë se nuk e vëren rritjen e çmimit të derivateve: Më shumë pi cigare se sa që e mbush me naftë veturën

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, ka qenë i ftuar së fundmi në një nga kronikat e emisionit “Prive”.

Ai i është përgjigjur 50 pyetjeve që lidhen me jetën e tij personale dhe profesionale, duke treguar edhe detaje që publiku nuk i ka ditur më parë.

Reperi nga Ferizaj nuk i shpëtoi edhe pyetjes për rritjen e çmimeve të derivateve – se nëse ka ndikuar apo jo kjo në jetën e tij.

Dhe përgjigja e tij ishte befasuese, duke thënë se nuk e ka vërejtur çmimin në rritje të naftës, ani pse bën një jetë mes Kosovës dhe Gjermanisë.

“Nuk e marr vesh rritjen e çmimeve, pasi unë cigare blej më shumë se sa që i qes naftë veturës”, ka thënë Getinjo.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit