Web Analytics
BallinaSHOWBIZGëzimes iu ka bërë çika si shoqe, kështu bashkë dalin në shëtitje

Gëzimes iu ka bërë çika si shoqe, kështu bashkë dalin në shëtitje

Gëzime Hamazaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, që kur ajo u bë pjesë e kësaj familje të njohur, ajo vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë.

Ajo tani është bërë nënë e një vajze për të cilën kujdeset shumë për të dhe mundohet që kohen më të madhe ta kalojl krah saj.

Së fundmi Gëzimja së bashku me të voglën e saj ka udhëtuar drejt Shqipërisë, ku kanë vizituar një vend të bukur në Lezhë.

Ajo ka shpërnda një foto për ndjekësit e saj, ku shihet me vajzën e saj duke kaluar qaste të lumtura me të, vëmendjen e merr veshja e tyre shumë me stil./ORAinfo/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit