Gëzimja del me shëtit në sheshin e Prishtinës, veshja e saj tërheq gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.

Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të jetë gjithmonë aktive në rrjetet sociale.

Reja e Remzies, tani më shumë po përkujdeset për rritjen e vajzës së saj, Emmës, e cila tashmë ka dy vite.

Gëzimja mbrëmë ka dalë me me vajzën dhe burrin e saj për të shetit në qendër të Prishtinë.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga sheshi i Prishtinës, e veshur me fustan e me ngjyra, Gëzimja shaqet joshëse në këtë veshje.

E ngjyrat e fustanit marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/