Web Analytics
BallinaSHOWBIZGëzimja e bën vajzën sikur ta kishte shoqe, e vesh me shumë...

Gëzimja e bën vajzën sikur ta kishte shoqe, e vesh me shumë shije

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Ata tashme jane prinder te nje vajze qe e kane quajtur Ema.

Ndersa jane ne pritje te femijes se dyte qe do te jete djale.

Gezimja eshte njera nga nenat me atraktive, duket mahnitur me format e trupit edhe pas lindjes.

Ajo i perkushtohet vetes dhe gjithmone duket bukur.

Para pak çastesh ka ajo publikuar foto të vajzës së saj, Emës, të cilën e ka veshur me shumë shije. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit