Web Analytics
BallinaSHOWBIZGëzimja i ka bo 100 mijë edhe më nuk po ja ndin

Gëzimja i ka bo 100 mijë edhe më nuk po ja ndin

Reja e këngëtares Remzie Osmani me sa duket ka impenjime të tjera në jetë përpos marrjesh me rrjete sociale.

Krahasuar me gratë e tjera, ajo poston dukshëm më pak në Instagram, rrjetin më të famshëm të momentit.

Gëzimja, ka kohë që nuk ka postuar ndonjë fotografi në këtë rrjet social dhe po rri indiferente ndaj interesimit të ndjekësve.

Gëzimja numëron 100 mijë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është nga ato reja që poston shpesh.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit