Gëzimja ndan momentin më të mirë me vjehrrën dhe nënën

Gëzimje Hamzaj tashmë është një ndër emrat që qëndron në krye të medieve rozë.

Ajo me postimet e shumta më rrjete sociale, mundohet që të qëndrojë gjithmonë afër ndjekësve të saj.

Sot, në një imazh të publikuar, ajo shihet që kalon kohë bashkë me nënën dhe vjehrrën e saj.

Në një ambient të bukur, Gëzimja ndan momentin më të mirë me personat më të rëndësishëm./kosovarja