Web Analytics
BallinaUncategorizedGili dhe Ilir Berani kështu dukeshin para 29 vitesh, dhe kështu duken...

Gili dhe Ilir Berani kështu dukeshin para 29 vitesh, dhe kështu duken tani

Gili dhe Ilir Berani janë njëri nga çiftet tona më të pëlqyera, shkruan “InfoKosova”.

Ata kanë shumë vite që janë bashkë, por që sot e kuptuam se kanë më shumë se 29 vite dashuri.

Çifti kanë dy djem të cilët tashmë janë rritur e bërë burra.

Me anë të disa pamjeve Gili na ka treguar se para plotë 29 vitesh bashkë me Ilirin kanë vizituar Sarajevën si dy të dashuruar.

Kjo pamje duket shumë e bukur ku çifti shihen të përqafuar./InfoKosova/

Dikur:

Tani:

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit